Anunț important

Strada Aleea Plantelor va fi închisă în perioada 27.03.2023 – 04.04.2023, pentru lucrări de așternere a ultimului strat de mixtură asfaltică, cel de uzură!
Aceste lucrări se execută în cadrul proiectului “Modernizarea infrastructurii de transport public în zona Estică a municipiului Giurgiu”, derulat de Primăria Municipiului Giurgiu, în cadrul Programului Operațional Regional 2014-2020.
Închiderea străzii este absolut necesară din cauza complexității lucrărilor, respectiv activități pregătitoare turnării mixturii asflatice și în acest sens, facem apel la înțelegerea locuitorilor orașului și a agenților economici din zonă.
Menționăm că traficul rutier va fi deviat/restricționat conform unui plan aprobat de organele competente în domeniu.

Ultima modificare: 23.03.2023 – 08:54 de către Administrator

Anteriorul „Fă schimbarea pe care tu ți-ai dori să o vezi în lume! Fiecare picătură/gest contează!”