Elevii școlii gimnaziale “Academician Marin Voiculescu” au încheiat astăzi seriile de colindători

Ne-au încântat sufletul și ne-au bucurat inima timp de două săptămâni toți copiii care au venit să ne colinde.
Astăzi, elevii din cadrul școlii gimnaziale “Academician Marin Voiculescu” au fost ultimele cete de colindători care au deschis larg ușa primăriei pentru a ne ura de bine.
Întregul colectiv al Primăriei municipiului Giurgiu mulțumește elevilor, cadrelor didactice și părinților pentru momentele frumoase pe care ni le-au oferit!

Ultima modificare: 22.12.2022 – 17:33 de către Administrator

Anteriorul Serbarea bradului pentru copiii angajaților societății Giurgiu Servicii Locale