RECOMANDĂRI

Primăria municipiului Giurgiu vă aduce la cunoștință că în această perioadă recomandă limitarea prezenței cetățenilor în același spațiu și în mod repetitiv, ca prinicipală componentă pentru prevenirea contaminării și răspândirii cu noul Coronavirus SARS COV-2.

În același timp, precizăm că este foarte important pentru administrația locală să ofere tuturor cetățenilor posibilitatea de a comunica rapid și ușor.

Astfel, accesarea adreselor de poștă electronică pe care vi le punem la dispoziție permite relaționarea de la distanță cu cetățenii, iar semnalarea oricărei probleme survenite în viața și activitatea dumneavoastră ne oferă, atât oportunitatea de a lua la cunoștință cu celeritate despre situațiile reclamante, dar și de a depune toate diligențele pentru remedierea acestora, cu respectarea cadrului legal.

MIJLOACE DE COMUNICARE ON-LINE:

– primarie@primariagiurgiu.ro;

– sesizări@primariagiurgiu.ro;

– serviciul online ”Depune o petiție” pe care îl regăsiți pe site-ul Primăriei, www.primariagiurgiu.ro.

Vă mulțumim pentru înțelegere!

Ultima modificare: 18.08.2022 – 14:07 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Se redeschide activitatea în OBOR