ȘEDINȚĂ EXTRAORDINARĂ A CONSILIULUI LOCAL

Consilierii municipali s-au întrunit, astăzi 6 septembrie 2019, în ședință extraordinară. Pe ordinea de zi au fost înscrise două proiecte de hotărâre și alte trei suplimentare cu privire la: aprobarea indicatorilor tehnico-economici pentru obiectivul de investiții ”Reabilitare drum de acces Grădinița Dumbrava Minunată”, proiect de hotărâre privind aprobarea indicatorilor tehnico-economici pentru obiectivul de investiții ”Modernizare alei carosabil și creare de parcări zona bl. 610 și 611, b-dul Mihai Viteazu” și proiectul privind aprobarea rectificării bugetului local de venituri și cheltuieli pe anul 2019 prin suplimentarea listei de investiții pentru credite de angajament.

Toate proiectele supuse atenției consilierilor au fost adoptate cu unanimitate de voturi.

Ultima modificare: 18.08.2022 – 14:08 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul ACTIVITATEA DESFĂȘURATĂ DE ADPP ÎN ULTIMA PERIOADĂ