ÎN ATENȚIA ECHIPAJELOR CARE SE VOR ÎNSCRIE LA COMPETIȚIA DE VÂSLIT “DESCOPERĂ ROWMANIA”

Primaria municipiului Giurgiu anunță echipajele care vor să intre în competiția de vâslit “Descopera Rowmania” care se va desfășura, duminică 30 iunie 2019, începând cu ora 08:00, la Canal Cama că au posibilitatea de a-și amplasa propriile corturi sau umbrele în zona unde se desfășoară concursul. De asemenea, echipajele pot desfășura în aceste locații activități câmpenești și pot amplasa și grătare.
Cei interesați sunt așteptați pentru a depune cereri, mâine, 28 iunie 2019, în intervalul orar 08:00-16:00, la sediul Primăriei Giurgiu sau pe adresa de email: promovareprimariagiurgiu@gmail.com.

Ultima modificare: 28.06.2019 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul COMBATEREA ȚÂNȚARILOR – O PROBLEMĂ LA NIVEL NAȚIONAL