EDIȚIA A- II- A A TÂRGULUI DE CARTE ORGANIZATĂ DE BILBLIOTECA JUDEȚEANĂ ”I.A.BASARABESCU”

Biblioteca Județeană ”I.A. Basarabescu” (sediul din str. Ștefan cel Mare) a organizat cea de-a doua ediție a Târgului de Carte.
Târgul se desfășoară pe parcursul a două zile, respectiv în perioada 16-17 mai 2019, cu participarea editurilor: All, Amurg Sentimental, Librex, Nemira, SemnE, Tritonic, Zorio, Editura Scriitorilor Liberi din Ruse, Bulgaria.
În cadrul manifestărilor desfășurate astăzi, a fost lansată și cartea ”Popasul clownului”, autor Dorina Georgescu.
Târgul de carte este deschis în perioada menționată mai sus în intervalul orar 11:00-17:00.

Ultima modificare: 16.05.2019 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul GIURGIUVENII VOR PLĂTI CÂT GUNOI VOR PRODUCE!