DORINȚELE ELEVILOR ADRESATE LUI MOȘ CRĂCIUN VOR FI LUATE ÎN CALCUL DE MUNICIPALITATE

Fie că vorbim despre calculatoare, mobilier, tâmplărie PVC, table interactive ori suport biciclete, dorințele elevilor și preșcolarilor din Giurgiu, adresate lui Moș Crăciun, au fost din cele mai diverse, dar realizabile, spun reprezentanții Executivului Giurgiu.

Astăzi, toate “globurile dorințelor” au fost adunate din brad de către primarul Nicolae Barbu, cel care a dezvăluit și conținutul scrisorilor, în prezența viceprimarilor și a directorului Direcției Tehnice, Marius Leafu.

În planul de investiții pe anul viitor toate acestea vor fi luate în calcul sau au fost deja incluse în proiecte.

Ultima modificare: 28.12.2018 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul FACILITĂȚI FISCALE PENTRU ARBORAREA DRAPELULUI NAȚIONAL