ANGAJAȚII GIURGIU SERVICII PUBLICE AU ACȚIONAT PENTRU ÎNDEPĂRTAREA STRATULUI DE ZĂPADĂ

Aproximativ 80 de angajați din cadrul Giurgiu Servicii Publice au acționat de la primele ore ale dimineții pentru degajarea stratului de zăpadă care s-a depus la trecerile de pietoni, intrările în unitățile de învățământ de învățământ, instituții ale statului, sensuri giratorii și trotuare. Având în vedere, cantitatea mică de zăpădă, angajații stradali au acționat manual, fiind împărțiți pe sectoare, astfel încât să fie acoperite toate străzile din municipiu.

Ultima modificare: 19.11.2018 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul SITUAȚIA CERERILOR PENTRU AJUTORUL DE ÎNCĂLZIRE LA DATA DE 16 NOIEMBRIE