PRIMĂRIA GIURGIU, PREMIATĂ PENTRU AL DOILEA AN CONSECUTIV LA GALA ADMINSITRAȚIE.RO

Administrație.ro este un eveniment anual, dedicat administrației publice centrale și locale din România, specialiștilor, autorităților și profesioniștilor din domeniu.

Ajunsă la cea de-a XIV-a ediție, la fel ca și în anii precedenți GALA Administrație.ro a reunit lideri ai instituțiilor administrației publice din România: primari, viceprimari, prefecți, subprefecți, președinți și vicepreședinți de consilii județene, reprezentanți ai Guvernului României și instituțiilor guvernamentale, precum și reperezentanți ai asociațiilor profesionale ale administrației publice din România.

La evenimentul din acest an Administrația Locală din Giurgiu a fost premiată pentru proiectul High Performance Green Port Giurgiu (Portul Verde și de Înaltă Performanță), diploma fiind înmânată viceprimarului Ionuț Cioacă, reprezentantul executivului Primăriei Giurgiu, acesta fiind al doilea an consecutiv în care Primăria Giurgiu este premiată cu ocazia acestui eveniment.

Evenimentul GALA Administrație.ro, care a căpătat notorietate de-a lungul anilor, evidențiază eforturile care se fac pentru dezvoltarea sistemului administrației publice din România, inițiativele pozitive ale specialiștilor din administrație și proiectele importante pe care reprezentanții administrației locale și centrale le-au susținut.

Ultima modificare: 29.10.2018 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul ANUNȚ