A apărut un nou număr al newsletter-ului electronic editat de Agenţia pentru Dezvoltare Regională Sud Muntenia!
Publicaţia a ajuns la numărul 353 şi poate fi citită pe site-ul ADR Sud Muntenia la secţiunea Newsletter, link: https://www.adrmuntenia.ro/download_file/newsletter/340/info-regional-sud-muntenia-nr-353.pdf
Despre reabilitarea termică a blocurilor de locuit din Giurgiu și proiectul POR de 1,7 milioane de lei puteți citi în următorul link: https://regio.adrmuntenia.ro/fonduri-nerambursabile-por-de-aproximativ-17-milioane-de-lei–pentru-reabilitare/news/1458
Ultima modificare: 22.12.2017 – 00:00 de către Primăria Giurgiu