ORDIN DE ÎNCEPERE A LUCRĂRILOR DE ASFALTARE A UNOR STRĂZI DIN MUNICIPIUL GIURGIU

Astăzi 07 iunie 2017 s-a dat ordinul de începere a lucrărilor de asfaltare pentru străzile din zona Clopotari. Contractul se desfășoară pe durata a 2 ani. Lucrarea constă în realizarea canalizării pluviale precum și asfaltarea stăzilor: Cărămidarii Vechi, Viespilor, Puișor, Orhideelor, Dudului și Apusului.

”Astăzi am fost în cartierul Clopotari unde am dat ordinul de începere pentru lucrările de modernizare mult așteptate de cetățenii din zonă. Lucrările de investiții vor continua și pe celelalte străzi de piatră și pământ din municipiul Giurgiu, așa cum am promis că se va întampla în următorii ani !”

Ultima modificare: 07.06.2017 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul CADOURI PENTRU PREȘCOLARI ÎN PREAJMA ZILEI DE 1 IUNIE