OLD BOYS CSM Dunarea GIURGIU – OLD BOYS Dinamo BUCURESTI

Primăria municipiului Giurgiu şi Consiliul Local invită iubitorii fotbalului la un regal al sportului cu balonul rotund, ce se va desfăşura vineri, 26 iunie 2015, cu începere de la ora 20.00. Pe stadionul Marin Anastasovici se va disputa meciul: Old Boys CSV Dunarea – Old Bous Dinamo – Bucuresti .
Asociaţia „Old – Boys Dinamo 2000″ va sosi la Giurgiu în data de 26 iunie, iar printre fostele glorii dinamoviste se vor număra Moraru Dumitru, Tudorel Cristea, Munteanu Cristian, Tilvan Ovidiu, Augustin Ionel, Moga Sebastian, Dragnea Marin, Oraca Costel, Ivan Marian, Mihalcea Adrian, Mirea Cornel, Lica Laurenţiu, Pană Marian, Pană Costel, Petre Florentin, Iftodi Daniel, Movilă Lică, Bratu Florin, Bolohan Mugur, Florea Daniel, Glont Nicuşor, Ciobotariu Liviu. Antrenor şi Preşedintele Asociaţiei „Old – Boys Dinamo 2000″ este Cheran Florin.
Din lotul Old Boys CSM Dunarea Giurgiu, antrenat de Narcis Coman şi Viorel Leşeanu vor face parte: Dragomir Vicenţiu, Ene John, Tănase Ion, Lungu Gigi, Vasile Marinel, Ionescu Cătălin, Boboc Ion, Puiu Adonis, Ungureanu Sorin, Gâscă Mihai, Pascu Vasile, Ciurilă Ionuţ, Ribigan Tiberiu, Tonica Alexandru, Ursu Cornel, Pantazi Sandu, Dragomir Ion, Oprişan Gigi, Ghiţă Niculae, Vulcan Marian, Enache Marian şi Lascarache Virgil.
Partida va fi arbitrată de o brigadă de arbitri giurgiuveni formată din: Tănăsoiu Mihaiţă, Vitan Petrică şi Burcea Adrian.
Giurgiuvenii sunt aşteptaţi în număr cât mai mare la acest eveniment sportiv, intrarea fiind liberă pe stadion.

Ultima modificare: 21.09.2022 – 14:06 de către

Anteriorul SITUAȚIA NUMĂRULUI DE POSTURI DE LA POLIȚIA LOCALĂ, DE LA PRELUAREA MANDATULUI ȘI PÂNĂ ÎN PREZENT