”MEMORIALUL GLORIILOR FOTBALISTICE GIURGIUVENE”

”Memorialul Gloriilor Fotbalistice Giurgiuvene”, manifestare aflată anul acesta la cea de-a VI-a ediţie, debutează luni, 18 mai 2015 şi se va desfăşura în perioada 18 mai – 19 iunie 2015.

Competiţia sportivă va avea loc pe stadionul din Parcul Elevilor din Giurgiu, iar prima zi a acestei manifestări sportive va fi deschisă la ora 17.00 de un meci între două echipe de copii, FC Alcaro Giurgiu şi Voinţa Slobozia. Anul acesta la start s-au înscris 12 echipe aparţinând unor instituţii din municipiul Giurgiu.

După meciul de deschidere al micilor fotbalişti, de la ora 18.00, în primul joc al competiţiei se vor întâlni Baroul Avocaţi şi echipa S.R.I., iar de la ora 19.15, echipa Poliţiei Locale va întâlni formaţia celor de la Administraţia Zonei Libere Giurgiu.

Meciurile programate se vor desfăşura în fiecare zi lucrătoare cu începere de la ora 18.00, iar marea finală va avea loc pe 19 iunie 2015.

Ultima modificare: 21.09.2022 – 14:06 de către

Anteriorul STADIUL LUCRARILOR DE ASFALTARE A STRAZILOR CUPRINSE IN PLANUL DE INVESTITII PE ANUL 2015