LUCRARI DE ASFALTARE IN INCINTA COLEGIULUI NATIONAL “ION MAIORESCU”

Odată cu asfaltarea străzilor cuprinse în programul pentru anul 2015, municipalitatea a dat startul unei alte acţiuni de acest gen: este vorba despre asfaltarea curţii Colegiului Naţional “Ion Maiorescu” , lucrare ale cărei cheltuieli vor fi suportate în totalitate de municipalitate.

Lucrările premergătoare asfaltării au fost începute de luni, 4 mai, şi au constat în aducerea la cotă (nivelarea porţiunilor care erau mai joase), urmând ca la sfârşitul acestei săptămâni, cel târziu luni, 11 mai, să fie demarate lucrările propriu-zise de asfaltare.

Termenul estimativ de finalizare a lucrărilor de asfaltare din incinta Colegiului Naţional “Ion Maiorescu” este sfârşitul lunii mai 2015.

Ultima modificare: 21.09.2022 – 14:06 de către

Anteriorul A FOST RELUATA ACTIUNEA DE DEZINSECTIE IMPOTRIVA TANTARILOR SI CAPUSELOR