Plombarile continua si azi, pe mai multe artere din oras

Începute ieri, pe şoseaua Bucureşti, Bălănoaiei şi în zona Vămii, lucrările de plombare în oraş continuă şi astăzi, având în vedere că vremea este favorabilă. Angajaţii ADPP Giurgiu vor acoperi cu mixtură asflatică gropile de pe şoseaua Prieteniei, 1 Decembrie 1918, Tineretului, Mihai Viteazu, Gloriei, CFR şi vor continua cu frezarea şi poate chiar plombarea, tot astăzi, pe Aleea Plantelor şi pe Petre Ghelmez.
Lucrările de reparaţii la carosabil vor fi continuate şi săptămâna viitoare, în măsura în care temperaturile vor permite şi nu vom avea parte de ploi, pentru ca principalele gropi de pe arterele de circulaţie să fie acoperite.

Ultima modificare: 21.09.2022 – 14:06 de către

Anteriorul Primaria Giurgiu, gazda a unei intalniri de lucru a Asociatiei “Comunitatile Locale Riverane Dunarii”