Curs de perfectionare achizitii publice

Primăria Municipiului Giurgiu informează cetățenii cu privire la desfășurarea unui curs gratuit de perfecționare în domeniul achizițiilor publice.
Cursul este organizat de compania HRS în cadrul proiectului ”Pregătește-te astăzi pentru cariera de mâine! Formare și specializare pentru femeile din regiunea Sud Muntenia!”. Acesta are ca scop creșterea gradului de competitivitate pe piața muncii în rândul femeilor rezidente în zona de dezvoltare Sud Muntenia.
Proiectul se adresează în special femeilor cu vârsta cuprinsă între 16 și 65, indiferent dacă lucrează sau nu, dar și bărbaților care aparțin unor grupuri vulnerabile și care au domiciliul în județul Giurgiu.
Persoanele care doresc să participe la acest curs vor beneficia de o subvenție de 70 lei.
Persoană de contact:
Laura Botezatu, responsabil Monitorizare
Telefon: 0786 287 380, 031 10 10 108
E-mail: l.botezatu@hrs-sourcing.com

Ultima modificare: 21.09.2022 – 14:06 de către

Anteriorul Scutiri de la plata impozitelor si taxelor locale