Program de lucru modificat la Primăria Municipiului Giurgiu,

Având în vedere că data de 16 august 2013 a fost zi nelucrătoare pentru personalul din sectorul bugetar, programul de lucru al Aparatului de Specialitate al Primarului Municipiului Giurgiu şi al direcţiilor din subordinea Consiliului Local se va modifica, conform Dispoziţiei Primarului nr. 2438/19.08.2013.
Astfel, în perioada 21-30 august, programul de lucru al personalului din Aparatul de Specialitate al Primarului şi al Direcţiei de Impozite şi Taxe se va prelungi cu o oră, urmând a se desfăşura în intervalul 8,00-17,00. Alte direcţii din subordinea Consiliului Local al Municipiului Giurgiu vor recupera cele opt ore în ziua de sâmbătă, 24 august. Este cazul Direcţiei de Evidenţă a Persoanelor şi al Direcţiei de Asistenţă Socială, care sâmbătă, 24 august, îşi vor desfăşura activitatea în regim de program normal, în intervalul orar 8,00-16,00.

Ultima modificare: 20.08.2013 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Cea de-a treia expediţie multinaţională de supraveghere a Dunării – „Joint Danube Survey JDS 2013”