Elevii “de zece” din Giurgiu vor fi prezenți diseară la “Sinteza Zilei”

Cei trei elevi din județul Giurgiu care au obținut media generală zece la examenul de Bacalaureat vor fi prezenți în această seară, în cadrul emisiunii Sinteza Zilei de la Antena 3, cu Mihai Gâdea, începând cu ora 21.30.
Grație bunelor relații de colaborare dintre Primăria Municipiului Giurgiu și trustul de presă Intact Media, cei trei elevi vor ajunge în platoul acestei emisiuni ce va fi dedicată elevilor care au reușit performanța de a obține note maxime la toate probele “examenului maturității.”
Cei trei invitați sunt Alexandru Dan Iulian și Niculae Cristian Mihai, absolvenți ai Colegiului Național “Ion Maiorescu”, profilul matematică-informatică și Arambașa Anca Elena, de la Liceul Tehnologic “Dimitrie Bolintineanu” din Bolintin Vale, profilul filologie.
Pe această cale, municipalitatea îi invită pe giurgiuveni să-i urmărească pe cei trei tineri, în această seară, de la ora 21.30, pe Antena 3.

Ultima modificare: 09.07.2013 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Concluzii ale vizitei primarului Nicolae Barbu în regiunea Chongqing din China