Mesajul de felicitare cu ocazia Zilei Internaţionale a Femeii – 8 Martie, adresat de primarul municipiului Giurgiu, Nicolae Barbu

Ziua de 8 Martie îmi oferă prilejul de a adresa un mesaj şi un gând frumos tuturor doamnelor şi domnişoarelor din municipiul Giurgiu, atât din partea omului Nicolae Barbu, cât şi din postura publică pe care o reprezint. Vă doresc o viaţă lungă şi lipsită de griji, alături de persoanele dragi din viaţa fiecăreia dintre dumneavoastră, bunăstare şi viaţă liniştită, la care sper să am o contribuţie semnificativă din calitatea de edil al acestui oraş, sănătate şi momente pline de bucurie şi satisfacţie.

Ziua Internaţională a Femeii şi a Mamelor ne determină aşadar să ne îndreptăm gândurile către persoanele speciale din viaţa noastră cărora să le mulţumim şi să le dăruim un buchet cu cele mai alese urări.

La mulţi ani!

Ultima modificare: 08.03.2013 – 00:00 de către Primăria Giurgiu

Anteriorul Anunţ privind întreruperea furnizării apei potabile